-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

Han skal lede MAN-verkstedet i Bergen
MAN-verkstedet i Bergen har fått ny daglig leder. Idar Sylta går av med pensjon etter mange år i selskapet, og erstattes av Pål Gravdal.
Det er en erfaren bilbransjemann som nå overtar ledelsen av MAN Truck & Bus-verkstedet i Bergen, når Idar Sylta som har vært leder der i mange år går av med pensjon.
Pål Gravdal har blant annet solid erfaring fra Møller Bil, hvor han sist var daglig leder.
«Mange av de verdifulle kvalitetene og rutinene som Idar har vært med på å bygge opp, vil videreføres. Samtidig åpner det for ny inspirasjon og friske perspektiver – noe som skaper spennende muligheter for videre utvikling», skriver MAN Truck & Bus Norge i en pressemelding.
– Det er en unik mulighet å få jobbe tett med sin forgjenger. Idar har vært en uvurderlig støtte i denne overgangen og hjelper meg å se alt i riktig MAN-kontekst, sier Pål Gravdal.
I løpet av de første 2,5 månedene av sin nye rolle har Pål jobbet side om side med Idar – et tydelig bevis på den sterke lagånden i organisasjonen.
– Jeg har hatt en veldig god start i MAN. Kolleger har tatt varmt imot meg og brukt tid på å vise meg hva som gjør MAN til noe helt spesielt, sier Gravdal.