-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Bilia Norge AS:
Salgsleder, Mini Skøyen
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
Jumpy gratulerer H
Citroën har gjort noe spesielt til den kommende Birminghamutstillingen. De lar en ny Jumpy gratulere H-typen med 70-års dagen – begge kledd i uniform fra Le Coq Sportif.
Le Coq Sportif, sportsklær og -utstyr i nesten 150 år – er vel en merkevare som er like godt kjent som Citroën. Nå har de to gått sammen om å feire enda ett ikon, og den første presentasjonen vil skje på nyttebilutstillingen i Birmingham som åpner i dag.
Det er den gamle H-modellen, bølgeblikkvarebilen, som fyller 70 år - og siden Le Coq Sportif igjen har engasjert seg i Tour de France er det ikke unaturlig at det felles tema ble sykkelsport.
Her har da Citroën bygget opp både en gammel H og en flunkende ny Jumpy til mobile sykkelverksteder. Begge med en utvendig dekorasjon som ikke etterlater noen tvil om hvem som representeres her.
Det er selvfølgelig H’en som har nostalgipreget, med lyse trematerialer, brunt kvalitets-skinn på setene og en klassisk verksted-vegg med alt det nødvendige verktøyet. Jumpyen er up-to-date , med piano-svart treverk og hvite skinneseter med blå og rød søm.
Begge har selvfølgelig utstyr som tillater at man frakter sykler på utsiden, Jumpyen har også en plattform på taket.
Etter at de to bilene er ferdige i Birmingham skal de følge sportsarrangementer der den sportslige hanen skal være representert.