-
Volvo Car Stor-Oslo:
Servicemarkedsleder
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
RøhneSelmer AS:
Innkjøps og kvalitetsansvarlig
-
Bilia Insignia:
Teamleder Verksted, Insignia
-
Autoplan AS:
Salgssjef
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Bilia Xpeng:
Servicesjef, Xpeng Drammen
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Bertel O. Steen AS:
Produkt- og ordrekoordinator
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
RSA Bil Forus:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
Ny direktør for MB-nytte
Roar Sollie (39) er tilsatt i Bertel O. Steen som ny direktør nyttekjøretøy i Mercedes-Benz Norge etter Jarle Viuls. Roar er utdannet siviløkonom fra USA, og kommer fra stillingen som administrerende direktør for Mercedes-Benz forhandler Erik Arnesen Helsfyr AS.
Roar Sollie har jobbet som administrerende direktør i Erik Arnesen Helsfyr AS siden april 2001. Før dette var han regionsjef i Mercedes-Benz Norge i tre år. Tidligere har Roar Sollie jobbet på økonomisiden i blant annet NSB og Arthur Andersen. Roar Sollie vil inngå i ledergruppen til Mercedes-Benz Norge.
- Roar kjenner Mercedes-Benz og Bertel O. Steen meget godt. Han er en strukturert og resultatorientert leder som kan vise til meget gode resultater. Vi har blitt kjent gjennom hans ledelse av en av de beste Mercedes-Benz forhandlerne i landet, og jeg er meget tilfreds med at han har takket ja til denne utfordringen, sier Torgeir Stensli, direktør for Mercedes-Benz Norge.
- Dette er en meget spennende stilling. Mercedes-Benz har de siste årene kommet med meget konkurransedyktige produkter innenfor både tyngre og lettere nyttekjøretøy. Jeg gleder meg til å ta fatt sammen med gamle og nye kollegaer på både importør- og forhandlernivå, sier Roar Sollie.
Roar Sollie bor i Gjerdrum, er gift og har to barn. Han vil etter planen tiltre sin nye stilling i april 2005.