-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Sulland Bil Drammen:
Daglig Leder
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Servicerådgiver - RSA BIL Kristiansand
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo, Ryen Bruktbil:
Selger
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Romerike
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
Subaru Norge AS:
Teknisk Trener & Teknisk Support
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Oslo:
Mekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Leder for serviceskolen
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Spionbilder: Ny Isuzu D-Max på gang
Trolig får vi se tredje generasjon av den populære pickupen i 2020.
Isuzu D-Max ble introdusert første gang i 2002 (RSA startet Norges-importen i 2007), og senere lansert i ny versjon i 2012.
Dette begynner å bli en stund siden, og selv om Isuzu ved flere anledninger har flikket litt på arbeidshesten og modernisert den litt, fremstår bilen i dag som relativt umoderne sammenlignet med flere av konkurrentene.
Like fullt klarte den norske importøren på imponerende vis å kapre tredjeplassen på OFVs registreringsstatistikk i fjor i det tøffe pickupsegmentet. Trolig var det takket være konkurransedyktige priser og et gjennomprøvd produkt som tåler røff håndtering.
Nå er en tilnærmet produksjonsklar prototype av neste generasjon D-Max observert under testing i kaldt klima og foreviget av ivrige spionfotografer.
Bilen på bildene er godt kamuflert, så det er ikke mange detaljer som avsløres. Men det er på det rene at vi ser en dobbeltkabiner, og LED-hovedlys og blinklys integrert i speilhusene er det ikke lagt skjul på.
Et enkelt eksosanlegg forteller at vi trolig snakker om en firesylindret motor, ifølge våre kilder.
RZ4E-TC er navnet på 1,9-liters turbodieselmotoren som sitter i 2019-utgaven av D-Max. Motoren tok over etter 4JK1-TC og 4JK1-TCX som var på 2.499 kubikkcentimeter. 1.898-kubikkeren gir 163 hk ved 3.600 omdreininger og 360 Nm mellom 2.000 og 2.600 omdreininger.
Bak kamuflasjen mener fotografene å kunne skimte en radiator og en intercooler i aluminium. Området der grillen skulle vært er angivelig mye større enn på dagens modell, hvilket kanskje tyder på at Isuzu også har kastet seg på trenden med «oversized» grill.
Det er forventet at bilen fortsatt skal kunne tilbys med sekstrinns manuell eller automatgir.
Ifølge Automedia vil den tredje generasjonen være en komplett ny modell bygget opp fra grunnen av. Det skulle tilsi et høyere nivå av sikkerhetsutstyr og førerassistentsystemer enn vi finner i den utgående versjonen.