-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
DNB:
Rådgiver/Fagansvarlig - Autolease Norge Teknisk avdeling
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
DRIVE Mobility AS:
KAM / Salgansvarlig
-
Storebrand:
Biltekniske konsulenter/takstmann
-
Werksta:
Verkstedleder
-
Møller Bil Orkdal:
Bruktbilsjef
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Klart for ny Mazda pickup i høst
Mazda har endelig fått klarsignal for den nye B2500 pickup. Bilen er nå typegodkjent, og de første bilene for Norge produseres i Thailand. I september er bilen i Norge og vil være hos alle norske Mazda-forhandlere. Det har lenge vært en del usikkerhet rundt denne modellen – men nå bekrefter Mazda Norge at alt er klart og bilen kommer.

Mazda B2500 har såkalte freestyle dører. Det vil si at det på hver side av bilen er to dører. Mens fordørene er hengslet i forkant, er bakdørene hengslet i bakkant. Det er samme løsning som bl.a. sportsbilen Mazda RX8 har.
Importøren av Mazda er usikker på hvor stor interesse det blir for den nye pickupen. Markedsleder i segmentet er Nissan med sin King Cab. De lanserer nå en helt ny modell. Også Toyota skal lansere en ny modell av HiLux produsert i Sør-Afrika.
Det er fire leverandører som kjemper i pickupmarkedet – de er alle japanske – men bare Nissan får sine biler fra Japan. Mens Toyota skal få biler fra Sør-Afrika, kommer både bilene fra Mazda og Mitusbishi fra Thailand.