-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Tryg:
Salgssjef Bilkanalen Enter og Tryg Forsikring
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Ny sjef i Morek AS
Tidligere driftsleder i Grangaard-selskapet Automobil AS, Torgeir Stensli (bildet), er ansatt som daglig leder i Morek AS.

Torgeir Stensli (60) har ledet flere sentrale virksomheter i bilbransjen. Han arbeidet en lang periode i Bertel O. Steen AS etter utdannelse i forsvaret innen teknisk og har ledet en importvirksomhet for spesialkjøretøyer.
Stensli har også ledet Olrich og Dekkmann i to år, som er en del av Continental Dekk Norge AS. Deretter var han daglig leder i Hellanor AS i ti år før han gikk tilbake til Bertel O. Steen AS som leder for Mercedes-Benz Norge.
De siste tre årene har Stensli vært driftsleder i Automobil AS.
- Med denne allsidige bakgrunn har vi fått en erfaren og svært kompetent leder som vil bringe mye positivt til Morek AS, sier eier Morten Hoff.
Hoff går nå tilbake som styreformann etter å ha ledet bedriften de siste to årene.
- Det skal bli spennende å lede en virksomhet som har så god kompetanse og posisjon innen tungsektoren, her er det dyktige og motiverte medarbeidere som har tilgang til attraktive produkter, sier Torgeir Stensli.
MoRek AS er en sentral leverandør til påbygger og ettermarked for tilhenger, lastebiler og buss. Selskapet har avdelinger i Sandnes, Larvik og Trondheim, samt et datterselskap i Sverige og er markedsleder innen flere av sine kategorier.