Ivecos elektriske produktutvalg begynner å bli ganske komplett. Det viste de under sine Electric Days i Torino nylig.

Lanserer el-fremtid – etter kraftig resultatknekk

Den italienske nyttebilprodusenten har lagt bak seg et tøft år økonomisk. Nå er målet å få fart på salg og leveranser, ikke minst av de elektriske versjonene i «alle» vektklasser.

Publisert

BilJobb.no

Under det nylig avholdte «Electric Days» ved Ivecos flotte representasjonsanlegg Industrial Village i Torino, var budskapet klart: 

Elektrisk transport er ikke lenger en lovnad om fremtiden, men en realitet som er klar for innsats i dag.

Gjennom en hel måned har produsenten latt internasjonale kunder, partnere og journalister få stifte nærmere bekjentskap med merkets fulle elektriske modellprogram - som begynner å bli ganske komplett.

For å lese +saker på Yrkesbil.no må du være registrert bruker.

Er du registrert bruker, men får ikke tilgang? Kontakt kundeservice på e-post: abo@bilforlaget.no

Allerede betalende abonnent på papirutgaven?

Få digital tilgang uten ekstra kostnad

Registrer deg her

Gratis prøveperiode!

Få digital tilgang i 2 måneder
- helt uforpliktende

Registrer deg her

Har din prøveperiode gått ut?

Se våre alternativer for abonnement

Klikk her

Ønsker du abonnement for flere brukere kan du kontakte oss på e-post: abo@bilforlaget.no eller tlf: 23 03 66 00
Powered by Labrador CMS