-
Produktsjef
Automateriell AS
-
Servicetekniker
Automateriell AS
-
Tekniker Support
Automateriell AS
-
Kundemottaker
Møller Bil Skadesenter Romerike
-
Bilmekaniker (tunge kjøretøy)
Nobina Norge AS
-
Fagtekniker
Møller Bil Hvam
-
Mekaniker
Møller Bil Hvam
-
Servicetekniker med salgsteft
Flex1one AS
-
Driftsansvarlig
Atracco Agder
-
Selger
Renault Trucks
-
Bilkontrollør
NAF Senter Sandvika
-
Direktør
Bilimportørenes Landsforening
-
Biltester
NAF Senter Mosjøen
-
Bilkontrollør
NAF Senter Levanger
-
Dekkmontør/Hjulutruster
DekkCenteret Oslo AS
-
Delemedarbeider
Nellemann Machinery AS
-
Servicemarkedssjef
Nellemann Machinery AS
-
Tekniker Bentley
XPND Automotive AS
-
Bilselger
Berg Auto AS
-
Bilmekaniker
Motorpool Handel AS
-
Servicetekniker
Preqas AS
Zafira får grønne skilter
Opel i Norge har nå fått bekreftet at nye Zafira blir godkjent som varebil. Dermed blir volumet vesentlig høyere enn først planlagt, men ikke før i 2006.

PR-sjef Anita Svanes hos General Motors Norge bekrefter at nye målinger viser at Zafira, som kommer på markedet i august, er stor nok til å romme Statskassa. Dermed tar den opp konkurransen med bl.a. VW Touran om det viktige flerbruksvarebilmarkedet.
Svanes vil ikke fortelle hvilke ombygninger som må gjøres for å få Zafira registrert på grønne skilter. Men hun forteller at de modellene som kommer til Norge i år kun vil bli solgt som personbiler. Den som ønsker en rimeligere toseter må belage seg på å vente til neste år.
Den norske importøren har i følge MotorBransjens Årsnummer et salgsmål på 870 Zafira i 2005 (pr 23/5 er det solgt 228). Med varebilen på plass i 2006 vil volumet bli vesentlig høyere. Til sammenligning kan vi nevne at Volkswagen har solgt 750 Touran varebil i Norge hittil i år. Nå må de belage seg på hardere konkurranse fra både Opel og Renault.