-
Motor Forum Oslo AS:
Operativ Salgsleder Nybil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
TotalEnergies:
Distriktansvarlig / Sales Representativ
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Lærdal
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Nardo Bil Ålesund AS:
Servicemarkedsleder
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Manager Sales
-
Team Verksted AS:
Industrimekaniker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil

Traton blir stadig mer svensk
En av de virkelige Scania-veteranene, Catharina Modahl Nilsson, skal nå til München for å styrke Traton.
Hun skal etterfølge Michael Grahe – også en barka Scania-mann – som Chief Technical Officer.
En nøkkelstilling hvis man endelig skal få til antydninger av felles komponenter og teknisk samarbeid mellom, først og fremst, Scania og MAN.
Michael Grahe skal for øvrig til USA for å overta som CEO for Navistar etter at de også ble en del av Traton-Gruppen.
Nilssons karriere hos Scania startet i 1992 etter en M.Sc. i Stockholm. Det startet med motorutvikling, deretter ble det produktplanlegging før det ble prosjektjobbing – sist som sjef for hytteutvikling.
I januar 2016 fortsatte hun i Södertälje, men nå som Traton-ansatt med ansvar for chassis, cab, bus og komplett kjøretøy – ikke mindre.
Det varte i litt mer enn tre år. Da gikk hun over til det meget progressive Permobil – et selskap som bygger kjøretøy for funksjonshemmede.
Hun sa vel ikke noe om hvorfor hun sluttet, men det er ikke særlig tvil om at ganske mange i bransjen oppfattet Traton som et forholdsvis dysfunksjonelt selskap i denne perioden.
Nå sier hun i hvert fall at hun ser frem til å konsentrere seg mer om synergiene mellom de sterke merkevarene i gruppen og jobbe for at det skal øke verdien for hele selskapet.
– Jeg ser frem at vi skal jobbe sammen og oppnå store ting, sier den åpenbart begeistrede Nilsson.