-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

Her er den nye direktøren for Volkswagen Nyttekjøretøy
- Med Eirik får vi en skarp, hardtarbeidende og samlende leder, som til tross for ung alder har mye erfaring både med fabrikk- og forhandlerperspektivet, sier Ulf Tore Hekneby, administrerende direktør for Harald A. Møller AS.
Eirik Irgens Kristoffersen overtar dermed jobben som leder for Norges største varebilmerke, etter at Fredrik Matheson i september meldte at han forlater Møller-konsernet.
Eirik Irgens Kristoffersen kommer fra rollen som direktør for salg og nettverk i Harald A. Møller, og var før det leder for Audis produktavdeling hos den norske importøren.
Kristoffersen er utdannet siviløkonom ved Norges Handelshøyskole (NHH).
Han fikk sitt første møte med Møller Mobility Group allerede i 2007, da han jobbet i en deltidsrolle som bilklargjører på Bekkelagskaia i permisjonsperiodene under førstegangstjenesten.
- Leder for Volkswagen Nyttekjøretøy er en rolle som lar meg kombinere det aller meste av det jeg har lært gjennom årene mine i Møller Mobility Group, hvor jeg kan ta med produktlidenskap, fabrikkdimensjonen og ikke minst det tette samarbeidet med forhandlerne inn i arbeidet, sier Kristoffersen i en pressemelding.
37-åringen har også erfaring fra Volkswagen Møller Bilfinans, og har de siste årene jobbet tett med forhandler-apparatet til Harald A. Møllers merker gjennom rollen som direktør for salg og nettverk.
- Med Eirik får vi en skarp, hardtarbeidende og samlende leder, som til tross for ung alder har mye erfaring både med fabrikk- og forhandlerperspektivet. Jeg er veldig trygg på at han blir en fremragende leder for Volkswagen Nyttekjøretøy i Norge, sier Ulf Tore Hekneby, administrerende direktør for Harald A. Møller AS.
Kristoffersen tar fatt på jobben for Volkswagen Nyttekjøretøy fra og med nå.
- Jeg ser frem til å bli enda bedre kjent med det jeg allerede kjenner som en veldig dedikert og dyktig Nyttekjøretøy-avdeling. Og det samme med et forhandlerapparat som har vist seg som bransjeledende gjennom mange år. Jobben vår fra importørhold blir å gi denne gjengen best mulige forutsetninger for å skape mange og gode kundeopplevelser også på veien videre, sier Kristoffersen.
Volkswagen Nyttekjøretøy er markedsleder i sitt marked.
Spesielt modellen ID. Buzz Cargo har bidratt kraftig til dette i senere tid, og nå er denne modellen tilgjengelig også med 4Motion firehjulsdrift. Personbilversjonen av ID.Buzz kommer dessuten i lang utgave.
PS. Tirsdag ble det også kjent at Stian Blindheim forlater stillingen som kommunikasjonssjef for Volkswagen og Volkswagen Nyttekjøretøy hos Harald A. Møller etter ett år i stillingen. Han forlater også bilbransjen, for å bli publisher i avisen Nye Troms.
LES OGSÅ:
-
Nå kan matpausen i varebilen bli litt morsommere
-
Snart kommer flere elvarebiler med firehjulsdrift
-
Ordrereserven? Godt nok til å bli nummer en.
-
Møller om elvarebiler: - Det må kraftigere lut til om vi skal få et skifte
-
Euro NCAP: Full pott til Ford, Volkswagen og en «outsider»
-
Nå åpner salget av nye Transporter - her er prisene
-
Arbeidshester på prøve
-
Andelen elvarebiler går ned: - Det bør være en øyeåpner for politikerne
-
– Vi ønsker å fase ut de fossildrevne motorene så raskt som mulig
-
Sjefen for Volkswagen Nyttekjøretøy i Norge slutter